Business-Attorney-Business-Litigation-Lawyer-in-Riverside

FETÖ / PDY DAVASI

Fetö/Pdy Silahlı Terör Örgütü üyeliği kriterleri Yargıtay kararlarıyla şekillenmiştir. Yargıtay Ceza Dairesinin kabul ettiği Fetö/Pdy üyelik kriterleri ve bakmış olduğumuz davalar aşağıdaki bölümlerde belirtilmiştir

e – Danışmanlık

Akbulut Hukuk Bürosu olarak İnternet üzerinden yazılı hukuki danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Danışmanlık hizmetinde taraflar arasında avukat-müvekkil ilişkisi kurulmamaktadır. Vekalet ilişkisi ancak avukat adına noter aracılığıyla vekaletname düzenlenmesi ile mümkündür. Danışmanlık hizmeti ile yalnızca hukuki sorunlara dair yanıtlar verilecek, süreç konusunda detaylı bilgilendirmede bulunulacaktır.

Avukatın vereceği danışmanlık hizmeti ücretsiz olmamaktadır. Avukatlar, Türkiye Barolar Birliğine tabi olup ücretsiz danışmanlık hizmeti vermesi halinde hakkında disiplin cezası uygulanmaktadır. Bu nedenle danışmanlık hizmeti alan kimse, her yıl TBB tarafından belirlenen Avukatlık Asgari Ücret Tarifesindeki danışmanlık ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Bunun için öncelikle;

Danışmanlık talep edilen husus;  detayları ile birlikte aşağıdaki buton kullanılarak gönderilebilir (incelenmesi gereken belgeler var ise e-posta ile , istenirse form ile birlikte de gönderilebilir. )

Aynı gün içerisinde tarafınıza bir teyit mesajı gönderilir.

Danışmanlık talebi onaylandıktan itibaren 3 (üç) işgünü içerisinde, hukuki sorun hakkında çözümler içeren yazılı danışmanlık hizmeti tarafınıza ulaştırılır.

Bu hizmet, PDF ve WORD düzeninde ya da ıslak imzalı olarak adresinize de gönderilir.

    Whatsapp ile ulaşın bize
    Whatsapp'a gönder

    Bu Sayfadaki İçeriği KOPYALAYAMAZSNIZ !!!